Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0