Titles you rated
Our SeasonRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
LegendRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The MediumRated ★ 4.0
Training DayRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
The AccountantRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.0
Us and ThemRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.0