Titles you rated
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
Run-OffRated ★ 0.5
The OutlawsRated ★ 4.0
AwakeRated ★ 0.5
Sweet & SourRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
Super MeRated ★ 2.0- King of PrisonRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.0