Series
Ratings
23
The Gentlemen's League 2Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0