Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
His Three DaughtersRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Robin RobinRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
Ka「」Ku「」Shi「」Go「」ToRated ★ 2.0
NEMURUBAKA: Hypnic JerksRated ★ 3.5
CieloRated ★ 4.0
Young & FineRated ★ 3.5- HoloRated ★ 3.0