Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.5
ManifestoRated ★ 2.5
The House with a Clock in Its WallsRated ★ 3.5
ElizabethRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Factory ComplexRated ★ 4.0
HerstoryRated ★ 4.0
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 2.5
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.5
The DressmakerRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0