Titles you rated
When Harry Met Sally...Rated ★ 1.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0