Movies
Ratings
60
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Open CityRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 2.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
The IllusionistRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 2.0
Drop ZoneRated ★ 2.0
NotoriousRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0