Movies
Ratings
452
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0