Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Sunderland Til I DieRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0