Titles you rated
Begin AgainRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Camille ClaudelRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0