Series
Ratings
23
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0