Movies
Ratings
1049
ParasiteRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 0.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 2.0
The GraduateRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 1.5
The MercilessRated ★ 3.5
Logan LuckyRated ★ 2.0
RageRated ★ 3.5- Survival FamilyRated ★ 4.5
Lord of WarRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 1.5
The OutlawsRated ★ 1.5
ShopliftersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5