Series
Ratings
423- Incomplete LifeRated ★ 5.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Ranking of Kings: The Treasure Chest of CourageRated ★ 4.0
The ManipulatedRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 5.0
Dear XRated ★ 4.5
My Perfect StrangerRated ★ 5.0- 콩콩팡팡Rated ★ 4.5
- The UltramanRated ★ 4.5
- Ultra SevenRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
What If...? Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Tastefully YoursRated ★ 1.5
Good Luck!!Rated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0