Movies
Ratings
287 MoonlightRated ★ 4.0 MoonlightRated ★ 4.0
 The KingRated ★ 3.0 The KingRated ★ 3.0
 La La LandRated ★ 5.0 La La LandRated ★ 5.0
 AlliedRated ★ 3.0 AlliedRated ★ 3.0
 JackieRated ★ 4.0 JackieRated ★ 4.0
- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
 Your Name.Rated ★ 3.5 Your Name.Rated ★ 3.5
 The Bacchus LadyRated ★ 4.0 The Bacchus LadyRated ★ 4.0
 Worst WomanRated ★ 3.0 Worst WomanRated ★ 3.0
 The World of UsRated ★ 3.5 The World of UsRated ★ 3.5
 I Am LoveRated ★ 4.5 I Am LoveRated ★ 4.5
 Café SocietyRated ★ 3.5 Café SocietyRated ★ 3.5
 The Chef of South PolarRated ★ 3.5 The Chef of South PolarRated ★ 3.5
 Safety Not GuaranteedRated ★ 3.0 Safety Not GuaranteedRated ★ 3.0
 After the StormRated ★ 3.0 After the StormRated ★ 3.0
 Hell or High WaterRated ★ 3.5 Hell or High WaterRated ★ 3.5
 Sing StreetRated ★ 3.0 Sing StreetRated ★ 3.0
 RideRated ★ 3.0 RideRated ★ 3.0
 The Theory of EverythingRated ★ 3.0 The Theory of EverythingRated ★ 3.0
 TrumboRated ★ 3.5 TrumboRated ★ 3.5