Titles you rated
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 2.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 2.5
White CollarRated ★ 2.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 4.0