Titles you rated
JokerRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
National SecurityRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0