Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Escape RoomRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
You Were Never Really HereRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5