Series
Ratings
293
Andor Season 2Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
What If...? Season 3Rated ★ 0.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 4.5
Invincible Season 3Rated ★ 4.5
Your Friendly Neighborhood Spider-Man Season 1Rated ★ 4.0
Creature CommandosRated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 1.0
The PenguinRated ★ 5.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
Batman: Caped CrusaderRated ★ 3.0
Terminator ZeroRated ★ 3.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
The AcolyteRated ★ 0.5
The Boys Season 4Rated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0