Titles you rated
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
RoomRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Me and Earl and the Dying GirlRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
GrandmaRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 4.5
Hail, Caesar!Rated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Steve JobsRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
TrainwreckRated ★ 4.0
Mistress AmericaRated ★ 4.5
MacbethRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0