Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 3.5
My Horrible BossRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
I Am Not a RobotRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
PianoRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5