Movies
Ratings
305
BlindnessRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Final Destination 5Rated ★ 1.0
Good Morning PresidentRated ★ 2.0
ChicagoRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 1.0
MadagascarRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0