Movies
Ratings
1081
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.5
ExitRated ★ 1.0
Extreme JobRated ★ 1.5
The PrisonRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
Red OneRated ★ 2.5- The LetterRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
Project SilenceRated ★ 0.5
ChefRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The PlotRated ★ 0.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0