Movies
Ratings
240
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 4.0
L' Etarnger Du PlageRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0- The Final SemesterRated ★ 5.0
Isn't It RomanticRated ★ 2.0
He's All ThatRated ★ 1.0
A Bad Moms ChristmasRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
CocoRated ★ 3.5