Movies
Ratings
59- Anna and the KingRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 4.0
The Great BearRated ★ 1.0
The Yellow SeaRated ★ 1.0
Dancing QueenRated ★ 1.0
The AvengersRated ★ 3.0
CosmopolisRated ★ 3.0
PureRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 1.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0- Marie KroyerRated ★ 3.0
TakenRated ★ 2.0
Suspect XRated ★ 1.0
Scent of a WomanRated ★ 1.0
Memento MoriRated ★ 1.0