Movies
Ratings
1029
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Emergency DeclarationRated ★ 1.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0