Titles you rated
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 5.0
The OARated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5- CRIMINAL MINDS: SUSPECT BEHAVIORRated ★ 4.0
White LiesRated ★ 3.5
MediumRated ★ 5.0
MediumRated ★ 5.0
MediumRated ★ 5.0
MediumRated ★ 5.0