Titles you rated
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 2.5