Movies
Ratings
218
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 2.0
The Best OfferRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.5