Series
Ratings
26
QuartetRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
TripleRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0- Macross FRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5