Titles you rated
The True-taste ShowRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5