Movies
Ratings
358
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
5 Flights UpRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0- SABAKANRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
A Serious ManRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0