Titles you rated
Anne with an ERated ★ 4.0- Haken no HinkakuRated ★ 3.5
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
HumansRated ★ 4.0
HumansRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
- Fork you Boss Season 1Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 2.0
MirandaRated ★ 3.0- MirandaRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0