Movies
Ratings
116
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Extraction 2Rated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0