Series
Ratings
142
Gannibal Season 2Rated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 1.5
The HeirsRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My DearestRated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.5
AemaRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0