Titles you rated
Man on a LedgeRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Trouble with the CurveRated ★ 4.0