Movies
Ratings
893
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 1.5- VirusRated ★ 1.0
- House of the SeasonsRated ★ 4.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
SupermanRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0