Series
Ratings
38
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 0.5
SandglassRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 1.0- The FrogRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 1.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0