Titles you rated
InceptionRated ★ 5.0
NextRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0
[REC]Rated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0