Titles you rated
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 2.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 1.5
SpawnRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0- Attack the Gas Station 2Rated ★ 1.5
KnowingRated ★ 2.5
Jenny, JunoRated ★ 1.5
HellboyRated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 2.5
Spy KidsRated ★ 2.5
Never to LoseRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 2.5