Series
Ratings
13
The Greatest Demon Lord Is Reborn as a Typical NobodyRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0