Movies
Ratings
98
Finding NemoRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0