Titles you rated
Another RoundRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
Mercy KillingRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Immortal BelovedRated ★ 3.5
Tokyo SonataRated ★ 4.5
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 3.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
DoubtRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
Annie HallRated ★ 4.5
The Purple Rose of CairoRated ★ 4.0
ManhattanRated ★ 5.0
MannequinRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 5.0