Movies
Ratings
53
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 1.5
Evan AlmightyRated ★ 4.5
The UpsideRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
SingRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5