Titles you rated
The Great BattleRated ★ 0.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 1.0
The WailingRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5