Movies
Ratings
626
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
StreamingRated ★ 1.0
BridesmaidsRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5