Series
Ratings
84
Orphan BlackRated ★ 4.0
CatastropheRated ★ 5.0
The Bold Type Season 5Rated ★ 4.0
The SinnerRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 3.5
SeinfeldRated ★ 3.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 0.5
The SinnerRated ★ 4.5
The SinnerRated ★ 4.5
Good TroubleRated ★ 4.5
You Season 3Rated ★ 4.5
Good TroubleRated ★ 5.0
Good TroubleRated ★ 5.0- The Mindy ProjectRated ★ 3.0
- The Mindy ProjectRated ★ 3.0
The Mindy ProjectRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Feel GoodRated ★ 5.0