Series
Ratings
47
Queen MantisRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
My Girlfriend is an Alien Season 1Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0- I Love You Just a Little BitRated ★ 0.5
SuccessionRated ★ 5.0
The Grand FamilyRated ★ 3.5
Involvement in Family AffairsRated ★ 1.0
Mary & GeorgeRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
The Day of the JackalRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.5
HyenaRated ★ 5.0
DearestRated ★ 5.0