Titles you rated
Inside OutRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The GunmanRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Run All NightRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The EqualizerRated ★ 3.5
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0