Movies
Ratings
2015
ParasiteRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
Between Love and HateRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
LockoutRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 2.5
HallelujahRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
Don JonRated ★ 2.5
Operation ChromiteRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5